Firmamız, Uşak İlinde, kurucumuz Ercan Karadağ tarafından, 2005 yılında, “Uşak Dizayn Mobilya ve Dekorasyon” ismiyle kurulmuştur.

Uşak Dizayn Mobilya, dürüstlük ve kaliteyi ilke edinmiş bir firma olarak, hedeflerine doğru hızla ilerleyerek büyüdü ve müşteri portföyünü her geçen gün hızla arttırdı. Şuan siz değerli müşterilerimize, daha kaliteli ve hayallerinizi yerine getirebilecek nitelikte mobilya ürünleri sunabilmek için şu an 400 m2 alan da  Hazır Mutfak, Mutfak Mobilyası, Ofis Mobilyası, Ev Mobilya ,Genç Odası,Yatak Odası,vestiyer ,TV Üniteleri gibi ahşap mobilya isteklerinizde hizmet vermektedir. Sipariş mobilya imalatçıları arasında Uşak ilinde en güvenilir tercihinizdir. Ayrıca işinde uzman kadromuzla ve uygun fiyat politikamızla laminat parke döşeme, genel yapı tadilatı, amerikan kapı, mutfak yenileme, banyo tadilatı,Anahtar Teslim projeler,iç ve dış boya ,mobilya yenileme hizmeti vermekteyiz.

Uşak’ta kaliteli mobilyanın adresi olan Dizayn Mobilya müşterilerinin memnuniyetini her şeyden önde tutarak edindiği vizyon ve misyon ile ahşap mobilya modellerinin satışını yaptığı gibi, müşterilerine mobilyaların uyumu ve dekoratif tasarımlar oluşturma konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.